Dvojí život - 6.díl - Nové začátky

13. srpna 2010 v 11:22 |  Dvojí život
Po velmi dlouhé odmlce přínáší tento den noý díl komixu s názvem Nové začátky. Tak hezké čtení.
Abyste si připomněli, co se vlastně naposledy stalo, tak 5.díl zde

Od toho polibku s Markem se stalo hodně věcí. Například jsem se přestehovala, klub mi dal nový dům ve vlkodlačí vesničce s velmi podivný názvem, jmenuje se totiž Pazourov, fakt nechápu, kdo tenhle název vymyslel, ale to je teď jedno, domeček ve kterém bydlím, je fakt krásný.

simikove-starnews.blog.cz
Moje ložnička, sice malá ale oproti tomu útulná. Na posteli se úžasné spí a taky skvělé přemýšli.
Obzvlášť o Markovi, ale psst.

simikove-starnews.blog.cz
Další místností v domě je skvěle vybavená kuchyň. Mám tu vše, co při svých "dovednostech" potřebuju. Jedinou chybičkou na ní je, že je moc malá a že jíst se musí v obývaku.

simikove-starnews.blog.cz
První část obývaku, ve které nebývám moc často, protože mi poslední dobou televize moc neříká. Večery kdysi u televive, teď spíš trávím v klubu.

simikove-starnews.blog.cz
A nakonec druhá čast obývaku, v té trávím času trochu víc, asi sami usoudíte proč. Zrovna jsem seděla u PC a prohlížela si maily, když v tom mi zazvonil mobil, na displeji blikalo jméno Tamara. Stiskla jsem tedy zelené tlačítko, z telefonu se hned ozvala pořád veselá Tamča. ,, Ahoj Domi ! Seš teď doma ?? " ,, No jsem, proč ?? " ,, Skvěle, já se za tebou zastavím jo ??" Chvíli jsem váhala, ale nakonec jsem si řekla, že přes den se jí tu nemůže nic stát a než se setmí, tak ji vyprovodím domů. ,, Dobře, stav se."

simikove-starnews.blog.cz
Tamča dorazila okolo třetí. Posadily jsme se na gauč a povídaly si o všem možném. ,, A co ten tvůj nový objev ? " zeptala se Tamča. ,, Jaký objev ? " nechápala jsem. ,, No ten, co si s ním šla tuhle na to rande." Chvíli jsem nechápala, ale pak mi došlo, že myslí toho, co jsem použila jako výmluvu, aby mě upravila pro první návštěvu do LK.( Lykantrop klubu )  ,, Jo ten, no ten se do mě asi zamiloval, blázínek." ,, Jakto, povídej, přeháněj !" Odvyprávěla jsem ji teda celou story s Markem, i když ten příšel až potom, ale to je vedlejší. ,, Nepovídej, " pověděla nadšeně Tamča ,, to je skvělé, musíš mu pak zavolat, ale teď mě napadla jedna věc, poslyš, dones mi tvou kosmetiku a nějaké nůžky. " Děsila jsem se, co má v plánu, ale poslušně jsem ji přinesla nůžky a líčení.

simikove-starnews.blog.cz
No co byste asi čekali od Tamči ?? Zase ji chytla její múza a dopadla jsem takhle. V zrcadle jsem se málem nepoznala, taková radikální změna. No nechci se nějak vychloubat, ale musíte uznat, že mi to sluší. Byla jsem z té proměny nadšená, obejmula jsem Tamču se slovy, že je moje nejlepší kamarádka. ,, Tak a teď zavoláš Markovi, ať se za tebou zíta večer staví ", rozkázala Tamča.

simikove-starnews.blog.cz
Když si Tamča něco umane, je těžké jí odporovat. S bušením srdce jsem tedy vzala do ruky mobil a vytočila Markovo číslo. ,, Halo ? " ozvalo se z telefonu.

( Jinak tenhle díl měl být zvěřejněn 1.8.2010, ale nevím, proč se tak nestalo )
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lowiska | Web | 13. srpna 2010 v 11:26 | Reagovat

Jéé komix :D:D Super, že ses k tomu rozhoupala, začíná to tady opět "žít" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama