Srpen 2010

Story ze školních lavic

28. srpna 2010 v 13:11 Hodnocení komixů
Dalším hodnoceným komixem je komix: Story ze školních lavic. Autorkou je Jilyan z www.vse-co-te-bavi.blog.cz

Prostě na blog není nálada aneb jak to bude dál...

21. srpna 2010 v 18:27
Ahoj. Jak se máte ? Já celkem fajn =). No takže k věci... Minulou středu jsem se vrátila z Chuchelné, bylo to tam strašně fajn, i když to tak ze začátku nevypadalo =) Jinak jsem chtěla napsat pár řádku o tom jak to bude dál... Popravdě, absolutně nemám tušení, jak to s blogem bude... V úterý odjíždím za kámoškama a vrátím se ve čtvrtek a nebo v pátek... A 31.8. odjíždím... Jdu totiž na střední a budu na intru, tím pádem tam musím být o den dřív, abych se asi ubytovala či co. No a vracím se v pátek 3.9. a mezitím fakt netuším jestli se ve škole dostanu na PC, teda asi dostanu, ale to tam budeme mít hodiny... Počítačová učebna je sice do 21.00, ale já vážně netuším, jak to bude... Takže se pokusím přednastavit nějaké články, ale prostě nevím vůbec jak to bude, jestli mám být upřímná, blog mně nějak nebere... No tak uvidíme no...Mějte se a smějte se =o)

Lovec duchů

13. srpna 2010 v 12:17 TS3 Povolání snů
Rozhodla jsem se, že sem dám pár fotek a trošku infa z nového datadisku Povolání snů.  V tomto článku najdete lovce duchů =)


Dvojí život - 6.díl - Nové začátky

13. srpna 2010 v 11:22 Dvojí život
Po velmi dlouhé odmlce přínáší tento den noý díl komixu s názvem Nové začátky. Tak hezké čtení.
Abyste si připomněli, co se vlastně naposledy stalo, tak 5.díl zde

Veselí ( 5 ) - Zpátky v Květolukách

7. srpna 2010 v 15:00 Veselí
Je tu další díl Veselých s názvem Zpátky v Květolukách, v tomto díle se můžete dočíst co se dělo po návratu Nikol z vysoké =)

simikove-starnews
Když jsem projížděla fotky, našla jsem tuhle, nevím jak je stará, ale docela mě pobavila, jakoby měla radost z toho, že ji suspendovali :D.