Březen 2010

Veselí ( 3 ) - Vysokoškolský život

31. března 2010 v 10:22 Veselí
Jak už jsem se zmiňovala v minulém díle, Lucka a Nikol už jsou na vysoké... Právě u nich probíhá Nikolin absolventský večírek, ale o tom příště ;)
Veselí

Nemocná =(

31. března 2010 v 10:05
Ahoj lidičky ! Asi jste si všimli, že to tady moc neběží jak má a teď to nebude o moc lepší... Od neděle mám horečky a od úterka mě bolá v krku. Včera jsem byla u doktorky, dělala mi výtěr krku a brala krev... No prostě stručně a jasně: Můj zdravotní stav není zrovna nejlepší... Třeba 2h mi je ok a pak najednou na mě zase skočí horečka, jako dneska v noci. Proto bych byla ráda, kdybyste to respektovali. Jinak nějaké novinky: Mám rozepsaný 3.díl příběhu rodiny a nějaké fotky mám ještě v zásobě a taky už mám skoro zařízený nový dům Dominiky z DŽ, ale to se dozvíte v 6.díle :p. No to je asi vvšechno, já asi dopíšu ten 3.díl, pak zavolám k doktorce ohledně výsledků a pak si zapnu DVD. Mějte se hezky a užíjte si prázdniny :)

Sestry hvězd

27. března 2010 v 22:41 Hodnocení komixů
Ano já vím, že jsem některé komixy přeskočila, ale prostě je to tak, pokusím se je dohodnotit někdy později... Jinak hodnotím jen první serii.


Kopírování: Kdysi mi to přišlo normální, dnes už to nedělám

17. března 2010 v 14:21
Ahojky. Zrovna jsem byla na Lowisčiném blogu a koukala na jeden recolor. Pod ním byl připsán text, že se nesmí kopírovat jedině se zdrojem a já se nad tím tak zamyslela... Já bych třeba nepovolila kopírování, ani se zdrojem. A to mě přinutilo vzpomenout si na mé blogové začátky, kdy mě vůbec nenapadlo, že blog vlastně není o kopírování díla jiných. Můj 1.blog ( zde ) obsahuje plno zkopírovaných článků a proto mě taky přestal bavit. Když se zamyslím, tak mi dojde, že blog, který nastartoval moji vlastní tvorbu je tenhle. Když se podívám do archivu, tak hned v začátcích najdete nějaké ty vlastní články. Sice to bylo podvědomě, ale je to tak. Až když jsem založila tento blog a poznávala další Sims blogy tak mi pomalu začalo docházet, že blog není o kopírování, ale o vlastní tvorbě. Teď už bych snad nic nezkopírovala. Když se podíváte na výše zmíněný blog a kouknete do archivu, tak v poslední době jsem spíš přidávala o sobě, než o celebritách, důvod byl jednoduchý: nebavilo mě to. Ale i přesto, že ten blog má plno zkopírovaných článků, tak ho mám ráda, protože jsem do něj dala později i kousek sebe. Ten blog mi připomíná, jak jsem "rostla", ale to už odbíhám od tématu :) Co dál napsat o kopírování ?? Nevím mě to přijde docela už stupidní. Když si to srovnáte s reálným životem: Představte si, že vy uděláte nějaký projekt a někomu se s tím pochlubíte a ten někdo si udělá stejný a chlubí se tím taky a sklízí za to úspěch, protože si někdo myslí, že je to jeho dílo. Podle mě je lepší psát vlastní a neokoukané články s nějakým smyslem, něž nějaké Fotky Zaca Efrona ;)

Veselí ( 2 ) - Dovolená

15. března 2010 v 20:48 Veselí
Takže pokračování mé rodinky, kterou strašně ráda hraju. Uplynulo spousta času, od té doby co jsem dala 1.část a Lucie je už na vysoké, bydlí se svou sestrou a jejich rodiče už zestárli, ale dávám Vám fotky z dovolené v tropech, kde byla Lucka ještě teenka a její rodiče ještě mladíci :D

ONLINE chat

13. března 2010 v 22:27
Ahoj ! Snad ještě nespíte. Takže pro ty kdo jsou vzhůru je tu ONLINE chat, takže kdo chce může napsat do komentů ;)


Historie blogu

13. března 2010 v 15:44
Přesně před 2 lety, když to vezmete časově, tak už na blogu existoval 6 min 1.článek. Bylo jedno čtvrteční odpoledne a já seděla u PC, moc si toho nepamatuju, ale pamatuju si, že jsem někde na netu, viděla 1.obrázky ze Sims 3 a byla jsem z toho nadšená a rozhodla jse, se, že si založím Sims blog, inspirací mi byly blogy: t-h-e--s-i-m-s-2 a thesims2-lenca, kde jsem vlastně četla 1.komixy. Úplně první komix, který jsem četla byl Komix Amanda z thesims2-lenca a strašně mě bavil, pak jsem se nějak dostala ke komixu Šedá myška od Tatra.nky a to mě tak nějak utvrdilo v tom, že chci svůj vlastní Sims blog. Kdysi jsem jeden měla, ale nějak po týdnu jsem se na něj vykašlala :D byl na adrese osimechdvojce ( divný název :D ). No a prostě pak jsem založila adresu simikove-starnews simíkove jsou jasní a proč teda starnews ? No můj 1.blog je na asrese: www.starnews.blog.cz a já neměla žádnou přezdívku, tak jsem tam flákla tohle :D No co byste chtěli dál o blogu vědět ? Jak jsem přišla k návštěvnosti ? :D Takže 1) Reklama u Tatra.nky :D 2) Hodnocení u Stene.07 :D Tydlety 2 prvky mi daly vyšší návštěvnost. No co dál ?? 1.komenátř ?

2.recolor

13. března 2010 v 15:15

Blog v číslech

13. března 2010 v 14:35
Takže nějaké ty čísla ;) Kdo má zájem ať koukne :)