Červenec 2009

Hodnocení blogu po půl roce :D

31. července 2009 v 9:24
Ahojky vzpomínáte na to jak jsem si kdysi nechala blog zhodnotit na thesims2-lucka ? No nedávno jsem si ho nechala zhodnotit znova, ale ne od Lucky ale od Sissi :) Takže klik na c.č.

Starý hodnocení - click

Jo a hodnocení je překopírováno z thesims2-lucka.blog.cz :)

Nevěsta ke stažení by me

30. července 2009 v 12:18 Simíci
NEKOPÍROVAT !
( Jinak aby se Vým v tom vdávala musí to mít jako společenské :) )
Taky prosím napište jestli Vám to jede :) a jak se Vám líbí :)

Chtěla jsem pro Vás návod, ale už nwm jakej xD

30. července 2009 v 10:57
Nedávno jsem Vám chtěla udlěat návod, ale už nwm na co xD Asi sem udělám nějaký návod jak zvětšit fotky, kde je najdu atd. xD

Zeptejte se mě na cokoliv :)

29. července 2009 v 12:47
Řekal jsem si, že když to má najednou tolik lidí tak si to udělám taky. Zeptejte se mě na cokoliv co Vás napadne :)

Vzpomínám...

28. července 2009 v 14:00
Jelikož jsme ze segrou dostaly nové postele, musela jsem se zbavit papírů v krabicích ( Jak to spolu souvisí neřešte :D) Mno a našla jsem tam plánek domu z dob kdy jsem neměla Sims 2 kvůli tomu, že jsem měla vadný cd. Vždycky když nastalo obodobí, že jsem z jakýchkoli důvodů neměla Sims 2, nainstalovaly jsme si segrou jedničku. Jak to souvisí s tím plánkem ? Ten plánek byl plánrk domu, který byl pod Newbiovými. ( V Sims 2 je jejich dcera Pavlína Švorcová :D ) Kdo si nemůže vybavit kdo to byl, řeknu Vám, že to byla rodina 2 manželů Boba a Bety a bydleli na Sim Lane 7. A naproti jejich domu byl takový dům ve tvaru + a stál přibližně 14 000 $. Takže jsem tento plánek dala segře ať ho psotaví v Sims 2. Tak ho postavila. Teďkom šla ven a já se tak po něm koukala a vzpomínala na ty časy kdy jsem hrála Sims 1. Je to zvláštní...Každý Sims fanoušek si pořídil Sims 2 a nikdo netrvdil, že ho Sims 1 omrzela ? Víte proč to je ? Kvůli komixů, všichni do nich stahujeme jak blázni a pak nás to přestane s downloadama bavit. Důvodů je několik: 1) Hra se seká a jede pomalu 2) S downloadama ve hře Vás to prostě už nebaví....Ja nevím proč, dneska mě chytla stavěcí mánie a stavím podle obrázků v knížce domy z 1. Postavila jsem zatím dům od Gothů, dům od Newbiů, postavila jsem taky ten dům nad Gothovejma kterej stál něco okolo 24 000 $ ten, ale není úplně stejný, jelikož tam nejsou fotky obýváku a toho vrchu tak sem tak nějak postavila a taky jsem stavěla ten malej domeček s ložnicí a obýákem s kuchyní v jedný místnosti. Ten jsem, ale nedostavěla jelikož jsem nikde nanšla žádn fotky jen jednu, takže mám jen kousek :D Asi jsem se zbláznila, ale najednou sjem dostala chuť zahrát si Sims 1. Klidně bych si to nainstalovala, ale mám malou obavu. Jednou sej msi chtěla zahrát Sims 2, ale nikde jsem nemohla njít cd tak jsme si segrou řekly, že si nainstalujem 1. Mno potom jsem cd našla, ale nešla mi 2. Ten počítač byl, ale ¨několik let starý a nesloužil tak jak má. Takže bych se chtěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti s tím, že jeste měli 1 a 2 na PC zároveň ?

Dvojí život-2.díl- Jako každý den

27. července 2009 v 10:29 Dvojí život


Přínáším Vám další díl DŽ, ale upozrňuju, že je tak trochu o ničem :)Kdo to enchce číst ať si přečte jenom konec :D :D :D

Dvojí život- 1.díl- Otočení za minulostí

25. července 2009 v 12:54 Dvojí život


Tak jste dočkali, doufám, že se Vám dílek bude líbit . Tak šup na co čekáte click na c.č

Yaho...Jdu psát 1.díl k DŽ xD

25. července 2009 v 11:52
Ahoooj tak jste se dočkali :D Jdu psát DŽ, ale teď zjišťuju, že jsem chtěla udělat hl.fotku :D Kurňa :D Ju udělám později a pak doplním :D :)

Příznivci DŽ mají štěstí, že jsou baterky ve foťáku vybité :D

25. července 2009 v 10:45
Ahojky. Další důkaz, že mi jebe- Nadpis tohodle článku :D

Znám, ale neznám...

21. července 2009 v 11:03
Vždycky když se podívám na číslo na TopListu ukazuje to přes 100 za týden. Za tohle číslo jsem velmi vděčná :) Ještě před rokem tento blog nikdo neznal. Jen já a nějaký návštěvník, který sem zavítal. Uběhl rok a tenhle blog má už nějakou tu úroveň a pověst. Za tutou skvělou návštěvnost můžu poděkovat Hance ( Tatra.nka ), která mi na blog udělala reklamu :) Blog začínal být známější, ale pořád ho skoro nikdo neznal. Přišlo zhruba 20-50 lidí za týden. Někdy v lednu jsem zase jako vždy zavítala na blog a mrkla na navštěvnost a co nevidím číslo bylo neobvykle vyšší, vzpomněla jsem si, že jsem si u Lucky ( Stene.07 ) nechala zhodnotit blog. Mno hodnocení nedopadlo vůbec dobře :D :D. Ale přesto za něj děkuji jelikož jsem získala skvělé sb Greatgirl3 :). A taky plno rad od různých lidí jak blog vylepšit a taky podporu. Mno a od té doby si blog drží slušnou návštěvnost, ale vím, že kdybych ho pozastavila, návštěvnost by velmi klesla. Můj hlavní blog za své "velké slávy míval" od 300 lidí nahorů za týden. Pak mě přetal bavit já ho pozastavila a když jsem se na něj vrátila návštěvnost už nedosáhla na 200 vždycky kolem 150. Můj 2.blog, který jsem úplně stopla, měl návštěvnost průměrně 200 lidí za týden a teď: Na blog přijde za týden asi 5 lidí :D. Jinak proč to tu melu, ani nevím...Ale äsi to bude tím, že bych chtěla poznat lidi, kteří sem chodí. Uvažuju, že bych založila místnöst na lidech...Uvidíme :)

PS: Vzkaz pro lidi s malou návštěvností: Na tom druhém blogu jsem měla jednou návštěvnost 1000 lidí za týden ! A to nekecám. A chcete vědět jaká byla jeo 1.návštěvnost, kterou sjem založila po roce založení blogu ? 52 lidí( To sem neměla ani sb ) a já byla šťastná, že tam bylo 50 lidí. Buďte spokojení s návštěvností protože pokud Vám přijde 100 lidí za týden, znamená to, že někdo na Váš blog chodí, že ho někdo zná :) I 5 lidí je úspěch, pořád lepší než 0 :) Važte si toho :)