Leden 2009

2 obrázky ze hry

26. ledna 2009 v 17:11 Moje obrázky ze Sims
Tak sem našla ve složce 2 obrázky ze hry :) rodina je kamoše ale fotila sem to ja xD


Obrázky-girls

26. ledna 2009 v 16:49 Obrázky ze Sims

Pste takowej mix xDD


Zdroj:flickr.com

Simici mi nejedou:-/alle brzo bude uvod ke komixu dvojí život:)

14. ledna 2009 v 21:27
Ahopjky !Píšu to sem trochu opozdene ale ti simici mi nejëdou (to bude tim ze byli odst poskrabani xD)Mno takze teda ten Sims nemam:-(Ale jinak brzo bude úvod ke komixu dovjí život:)Mám to všechnop připravene ted uz jen nafotit:Dnewim kdy to bude ale nekdy brzo:D

Dneska....

8. ledna 2009 v 13:44
Ahojky tak dneska......


Oficiální HW nároky na Sims 3

8. ledna 2009 v 7:23 Sims 3 Info
Nedávno byly zveřejněny oficiální minimální hardwareové požadavky The Sims 3. Všichni si tedy můžete pročíst a porovnat tyto požadavky se svým PC. Požadavky podle očekávání nejsou nijak závratné.. jen asi budeme do února muset udělat hodně volného místa na disku ;)

Windows XP (Service Pack 2)
2.0 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní
1 GB RAM
6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory.
128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0

Windows Vista (Service Pack 1)
2.4 GHz P4 procesor nebo ekvivalentní
1.5 GB RAM
6.5 GB místa na hard disku a alespoň 1 GB dalšího místa na vlastní výtvory.
128 MB grafická karta s podporou Pixel Shader 2.0
Zdroj:thesims2.cz


Moj fotky ze hry:)

3. ledna 2009 v 14:25 Moje obrázky ze Sims


Tak toto je moje rodinka Krokovi xD pokud se chete podívat na fotky z ejich života klikněte an cč

Chystám nový komix

2. ledna 2009 v 20:37
Ahojky!Včera večer jsem byla ještě u kámošky , která má mazlíčky , roční období , noční život a HM Style mno a jelikož má ty mazlíčky tak mi ejí brácha ukázal lykantropy(vlkouše)a doma mě pak napadl komix.
Takže stručně :
Komix se bude jmenovat Dojí život a bude o holce , která je přes dem vlastně normální holka ale má velké tajemství a to , že je vlkouš xD takže se určitě máte na co těšit jinak komix nebude ze začátku často protože ho budu fotit u kámošky , ale až budu mít sims kámoška mi sežene mazlíčky a já si postavy , domy prostě všechno z komixu zálohuju a hodím si to k sobě takže potom komix bude častěji:)

A jinak k dašímu komixu , který chystám ten se bude jmenovat Život v dětském domově , due mít 2 serie , první bude o tom , že Klaudie je prstě dítě z dětského domova tad.rpstě o jejim dětství a potom v druhé serii bude Klaudie už dospělá a opustí dětský domov a začne pátrat po svých rodičích atd. tenhle komix bude až budu mít doma sims , takže někdy později...

Tak je tu nové ,,menu"

2. ledna 2009 v 20:27 Blog
Ahojky!Tak sem se dokopala k tomu abych to menu udelala zatím je bez nápisu protoze brzo bude nowej design a tak by to bylo zbytečné:)Jinak menu neni uplne hotové možná se to bude celé dělat ještě jednou...mno uvidíme:)Jinak asi za pulhodky sem hodim nake moje obrazky ze hry:)tak se určitě těšte:)