Aspirace

14. března 2008 v 14:42 |  The Sims 2
Po Rodině:Simík s touto aspirací si přeje mít hodně dětí,chce být se svou rodinou,chce své děti naučit chodit na nočník,chodit,mluvit nebo jim třeba pomoct s úkoly.Simík s touto aspirací chce být prostě se svou rodinou.
Po romanci:Simík s touto aspirací se nespokojí s jednim partnerem chce jich mít víc rád se miluje,muchluje atd.Jeho přání jsou třeba muchlovat se se třemi simíky,milovat se na veřejnosti atd.Čím víc romantiky tím bude simík šťastnější.
Po vědomostích:Simík s touto aspirací se rád učí.Jeho přání jsou např.:Vidět ducha,mít max.všech vědomostí,pozorovat hvězdy dalekohledem,získat bo dovednosti..............Čím víc se tento simík naučí tak bude šťastnější.
Po bohatství:Simík s touto aspirací má rád drahé předměty přeje si kupovat čím dál dražší a dražší předměty,bude si přát studovat věci které potřebuje na povýšení,bude si přát povýšení vpráci atd.Tento simík má prostě rád komfort.
Po popularitě:Simík s touto aspirací je rád středem pozornosti,přeje si hodně přátel atd.Čím víc přátel bude mít tím bude šťastnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama